0

Pozemky zemědělská půda, Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Rokycany. Celkem 4 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (4)

Pozemek Volduchy, 3625 m2, okr. Rokycany

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rokycany, Volduchy

Plocha pozemku: 3625m2

Nabízíme Vám k prodeji louku o výměře cca 3625 m2 v obci Volduchy, okr. Rokycany. V blízkosti pozemku jsou inženýrské sítě. V současné době probíhá pozemková úprava. V obci se nachází základní škola, školka, obchody, pošta, je zde zastoupena i dopravní...

Prodej, pole, 9036 m², Rokycany

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rokycany

Plocha pozemku: 9036m2

Nabízíme Vám k prodeji pole o celkové výměře 9 036 m2. Pole se nachází v severním okraji města Rokycany, v lokalitě nad hvězdárnou. Je vhodnou investiční příležitostí a momentálně je pronajímáno. V katastru vedeno jako orná půda s aktuální cenou 157kč/m2....

Prodej, zemědělská půda, 95464 m2, Mýto, okr. Rokycany

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rokycany, Mýto

Plocha pozemku: 95464m2

Prodej zemědělských pozemků v k. ú. obce Mýto v Čechách, okr. Rokycany. Celková výměra pozemků 95.464 m2, z toho bonitovaná půda o výměře 93.882 m2, ostatní plocha 219 m2, vodní plocha 1.363 m2. Část nabízených pozemků je v současnosti pronajato na...

Prodej, pole, 3262 m², Zbiroh

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rokycany, Zbiroh

Plocha pozemku: 3262m2

Prodej pole o celkové výměře 3262 m² v katastrálním území Zbiroh. Pole se nachází na okraji obce Zbiroh. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Rokycany z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.