0

Pozemky zemědělská půda, Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Ústí nad Labem. Celkem 9 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (9)

Prodej, orná půda, 40877 m2, Ústí nad Labem-Nová Ves

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Plocha pozemku: 40877m2

Prodej orné půdy v katastru obce Nová Ves. Jedná se o 3/10 z celkové výměry 40877 m2, pozemky leží na okraji obce, tvoří jeden celek. Kvalitní půda, dobrá bonita, výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Na prodej velký pozemek v Trmicích, okres Ústí nad Labem

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem, Trmice

Plocha pozemku: 33967m2

Na prodej velký pozemek v Trmicích, okres Ústí nad Labem. Mírně svažitý pozemek o výměře 33.967 m2 - kombinace orná půda + trvalý travní porost. Pozemek se nachází na okraji obce Trmice, nedaleko Ústí nad Labem. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace....

Zemědělské pozemky v k.ú. Velké Chvojno, okr. Ústí nad Labem

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem, Velké Chvojno

Plocha pozemku: 20927m2

Nabízíme k prodeji pozemek v k.ú. Velké Chvojno, okres Ústí nad Labem. Jedná se o prodej 4 parcel trvalého travního porostu a jedné ostatní parcely. Pozemky jsou částečně obhospodařovány. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a sdělíme Vám číslo...

Prodej, orná půda, 15402 m2, Ústí nad Labem-Dělouš

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem

Plocha pozemku: 15402m2

Prodej pozemku o výměře 15402 m2 v katastru obce Ústí nad Labem - Dělouš na úpatí Jedlové hory. Jedná se o ornou půdu, louku a ostatní plochu s dubovým porostem. Možno těžit v souladu s předpisy, není lesní pozemek. Obecní cesta vede až k pozemku. Kupující...

Prodej, orná půda, 10050 m2, Ústí nad Labem-Dělouš

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem

Plocha pozemku: 10050m2

Prodej pozemku o výměře 10050 m2 v katastru obce Ústí nad Labem - Dělouš na úpatí Jedlové hory. Jedná se o ornou půdu dobré bonity. Obecní cesta vede až k pozemku. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, orná půda, 18970 m2, Libouchec

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem, Libouchec

Plocha pozemku: 18970m2

Prodej orné půdy o výměře 18970 m2 v katastru obce Libouchec. Pozemek leží poblíž obce. Dobrá bonita, výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Pozemek Habrovany u Řehlovic

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem, Habrovany

Plocha pozemku: 20975m2

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 20 975 m2 v blízkosti obce Habrovany u Řehlovic. Obec Habrovany se nachází v chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří, jinak svou polohou též začleňujíc se do malebného kraje a mikroregionu "Milada" V podrobnějším...

Prodej, pole, 32409 m2, Žďár u Velkého Chvojna

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem, Velké Chvojno

Plocha pozemku: 32409m2

Nabízíme k prodeji 2 pozemky vedené jako orná půda a ostatní plocha o celkové výměře 32409 m2 v katastrálním území Žďár u Velkého Chvojna, okres Ústí nad Labem. Jedná se o pruhy v honu. Výměra orné půdy činí 20351 m2. Přístup přes pozemek jiného vlastníka....

Prodej pozemku Ústí nad Labem

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Ústí nad Labem

Plocha pozemku: 9550m2

V Ústí nad Labem nabízíme k prodeji zemědělský pozemek o výměře 9 550 m2. Pozemek je dle katastru nemovitostí veden jako orná půda. Ústí nad Labem je také název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 9.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.