0

Prodej bytů 1+1, Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Beroun. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 1+1, 34 m², Beroun, ul. Švermova

Zařazení: prodej bytů Beroun

Stav bytu: po rekonstrukci

K prodeji panelový byt o velikosti 1+1, 3. nadzemní podlaží ze 4, který se nachází v klidné a žádané části obce Beroun - Město. Celková plocha činí 34 m2. Byt prošel v roce 2016 celkovou rekonstrukcí: plastová okna, kuchyňská linka, koupelna, nové podlahy,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Beroun z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.