0

Prodej bytů 1+1, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Děčín. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 1+1, 35 m², Děčín, ul. Jiráskova

Zařazení: prodej bytů Děčín

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám prodej světlého bytu 1+1 o celkové ploše 35 m2 v druhém nadzemním podlaží (1. patro) cihlového domu umístěného v žádané lokalitě Děčín – Letná. Součástí bytu je i podíl na zahradě, vše v osobním vlastnictví. Bytová jednotka je po rekonstrukci,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Děčín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.