0

Prodej bytů 1+1, Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Jeseník. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 1+1, Vidnava, 24 m²

Zařazení: prodej bytů Jeseník, Vidnava

Stav bytu: dobrý

Jste milovníkem zapomenutých míst Jeseníků? Hledáte nemovitost k investici? Bajkujete často na Rychlebských stezkách a chtěli byste vlastní apartmán? Pak právě tento byt o rozloze 24m2 v centru obce Vidnava, s přímou dostupností na Singltrek Podél...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Jeseník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.