0

Prodej bytů 1+1, Olomouc

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Olomouc. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Olomouc odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 1+1, Šternberk, ul. U střelnice

Zařazení: prodej bytů Olomouc, Šternberk

Stav bytu: velmi dobrý

Udržovaný byt 1+1 se dvěmi zasklenými lodžiemi v blízkosti centra města Šternberk.Byt je orientován na jihozápad s krásným výhledem na město. Byt ihned k dispozici. Naším klientům nabízíme zvýhodněné financování.Nízké provozní náklady.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Olomouc z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Olomouc leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Zaujímá rozlohu 1620 km2 a je tak největším okresem kraje. Převážná část území leží v nížině. Na severovýchodě zasahuje na území Nízký Jeseník a na východě leží Odérské vrchy. Nejvýše položeným bodem je Fidlův kopec s nadmořskou výškou 680 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bystřice, Oskava a nachází se zde CHKO Litovelské Pomoraví. Na Olomoucku žije přes 230 tisíc obyvatel s hustota zalidnění činí 141 obyvatel na km2. Okres je tvořen 96 obcemi (6 měst, 3 městysy). Sídlem okresu je město Olomouc. K významným památkám patří Přemyslovský palác, Arcibiskupský palác a chrám svatého Mořice.