0

Prodej bytů 1+1, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Praha-západ. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 1+1, 45 m², Hradištko, ul. Sportovní

Zařazení: prodej bytů Hradištko Hradištko

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej bytu 1+1 o celkové ploše 50 m² s komorou, prostornou lodžií a sklepní kójí. Součástí prodeje je i garáž se zavedenou elektřinou o velikosti 29 m², která se nachází pár metrů od domu. Byt je bezbariérový. Je možné využívat zahrádku kousek od domu,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.