0

Prodej bytů 1+kk, Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+kk, Jeseník. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+kk a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte malý, finančně nenáročný byt, jste na správném místě. V naší nabídce naleznete řadu bytů 1+kk na prodej. Tyto byty tvoří vhodnou alternativu ke garsonkám a jsou vhodné jako finančně nenáročné bydlení. Naleznete u nás byty státní, družstevní nebo v osobním vlastnictví. Pokud hledáte pouze dočasné bydlení jsou pro Vás vhodné pronájmy 1+kk bytů, které v naší nabídce najdete rovněž.

Aktuální nabídky (1)

Prodej horského apartmánu v Jeseníku

Zařazení: prodej bytů Jeseník

Stav bytu: velmi dobrý

Výjimečná příležitost – prodej horského apartmánu v srdci Jeseníků, v lázeňském městě Jeseník. Apartmán se nachází v domě na ulici Slezská, je zapsán jako bytová jednotka o výměře 38 m2. Topení a ohřev vody je řešeno vlastním elektrickým kotlem....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+kk a lokalitě Jeseník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.