0

Prodej bytů 1+kk, Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+kk, Klatovy. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+kk a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte malý, finančně nenáročný byt, jste na správném místě. V naší nabídce naleznete řadu bytů 1+kk na prodej. Tyto byty tvoří vhodnou alternativu ke garsonkám a jsou vhodné jako finančně nenáročné bydlení. Naleznete u nás byty státní, družstevní nebo v osobním vlastnictví. Pokud hledáte pouze dočasné bydlení jsou pro Vás vhodné pronájmy 1+kk bytů, které v naší nabídce najdete rovněž.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 1+kk 26 m2, Prášily

Zařazení: prodej bytů Klatovy, Prášily

Stav bytu: po rekonstrukci

Také to cítíte? Tu příležitost, která nepřichází tak často, jak bychom si občas přáli? Mně samotnému se při příjezdu tajil dech a rád bych Vám teď předal stejný pocit alespoň na dálku, než se tam společně podíváme. Samotné srdce Šumavy, horský, čerstvý...

Prodej apartmánu 45 m2 komora parkovací místo Špičák, apartmán 45 m2 Špičák

Zařazení: prodej bytů Klatovy, Železná Ruda

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej apartmánu 44,89 m2 v krásném prostředí Šumavy na Špičáku. Nabízíme exkluzivně k prodeji apartmán v krásném prostředí Šumavy na Špičáku. Poloha nemovitosti je výjimečná, oblast je často nazývaná vzdušné lázně a je turisticky často navštěvovaná....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+kk a lokalitě Klatovy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.