0

Prodej bytů 2+1, Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Tmaň, 42 m²

Zařazení: prodej bytů Beroun, Tmaň

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej prázdného bytu po rekonstrukci, Tmáň. Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV, okr. Beroun, obec Tmáň o velikosti 2+1, 42m2 ve 2p./3p. bez výtahu panelového domu. Byt prošel rekonstrukcí - voda i odpady v plastu, nová kuchyňská linka, koupelna...

Prodej bytu 2+1 51 m2 Na Tržišti, Beroun Beroun-Město

Zařazení: prodej bytů Beroun, Beroun-Město

Stav bytu: velmi dobrý

Sledujete nabídku a hledáte pěkný byt, který je okamžitě k nastěhování? Pokud hledáte něco takového, tak by vás měl zaujmout tento byt. Byt o velikosti 2+1 s plochou 51 m2 v menším cihlovém domě v širším centru města Beroun, naplňuje požadavky na "startovní"...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.