0

Prodej bytů 2+1, Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+1 v Berouně, ul. Třída Míru

Zařazení: prodej bytů Beroun

Stav bytu: dobrý

K prodeji zděný byt o dispozici 2+1, situovaný ve 2. nadzemním podlaží ze 3, který se nachází v žádané části obce Beroun - Město. Celková plocha bytu činí 55 m2. Na domě, ve kterém se byt nachází je zateplená fasáda a nová střešní krytina. Ohřev vody...

Prodej, byt 2+1, Beroun

Zařazení: prodej bytů Beroun

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme na prodej byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 60,38m2, který prošel kompletní rekontrukcí v roce 2015. Byt se nachází v Košťálkově ulici. Byt se skládá z kuchyně, koupelny, samotného wc, prostorným obývacím pokojem a ložnicí. K bytu dále náleží...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.