0

Prodej bytů 2+1, Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Břeclav. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Břeclav, 57 m²

Zařazení: prodej bytů Břeclav

Stav bytu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+1 o rozloze 52 m² s balkonem a klimatizací. Byt sestává ze vstupní chodby, koupelny se sprchovým koutem, samostatné WC, pokojem s klimatizací se vstupem na balkon, dalšího pokoje a kuchyně. Měsíční provozní...

Prodej, byt 2+1, Mikulov, 65 m²

Zařazení: prodej bytů Břeclav, Mikulov

Stav bytu: dobrý

Zprostředkujeme Vám prodej podkrovního bytu s dispozicí 2+1 osobním vlastnictví na ulici Nová v Mikulově o celkové ploše 65 m². Byt se nachází ve 3 NP cihlového bytového domu v blízkosti centra města. Vytápění bytu je zabezpečeno vlastním plynovým kotlem....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Břeclav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.