0

Prodej bytů 2+1, Český Krumlov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Český Krumlov. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Český Krumlov odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Byt 2+1 Plešivec, Český Krumlov

Zařazení: prodej bytů Český Krumlov

Stav bytu: dobrý

Zvětšit fotografii RK JIH si Vám dovoluje nabídnout prodej bytu o velikosti 2+1 na sídlišti Plešivec v Českém Krumlově. Byt v osobním vlastnictví o velikosti 58m2 je umístěn ve třetím patře pěti patrového panelového domu na okraji sídliště. Byt má zdařile...

Prodej bytu 2+1, 80 m², Loučovice

Zařazení: prodej bytů Český Krumlov, Loučovice

Stav bytu: dobrý

Prodej zděného bytu o dispozici 2+1 s komorou o celkové ploše 80 m² v osobním vlastnictví v Loučovicích, který se nachází v klidné okrajové části obce. Nachází se ve 2. patře zděného domu. Bytová jednotka je v původním, udržovaném stavu. K bytu náleží...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Český Krumlov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Český Krumlov leží na jihu Jihočeského kraje u hranic s Rakouskem. Území je velmi členité. Jihozápadní část území je součástí Šumavy a na jihovýchodní část je součástí Novohradských hor. Okresem protéká řeka Malše a Vltava, na které je postavena vodní nádrž Lipno. Na území se nachází část Národního parku Šumava, CHKO Šumava a CHKO Blanský les. Rozlohou je 3. největším okresem v kraji se 1615 km2. Počet obyvatel je 63 tisíc a hustota zalidnění je 39 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Okres má 46 obcí a z toho 6 měst.