0

Prodej bytů 2+1, Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Jindřichův Hradec. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Hospříz, 62 m²

Zařazení: prodej bytů Jindřichův Hradec, Hospříz

Stav bytu: po rekonstrukci

Exkluzivně nabízím prodej bytu 2+1 62 m2 v družstevním vlastnictví.V bytě probíhá aktuálně celková rekonstrukce, která bude hotová v srpnu letošního roku. Byt bude vybaven novou elektroinstalací, PVC podlahou, novým eletrokotlem, rozvody tepla i radiátory,...

Prodej, byt 2+1, 58 m², Jindřichův Hradec, ul. Mládežnická

Zařazení: prodej bytů Jindřichův Hradec

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu 2+1, OV, ve 2. patře zděného domu na klidném místě města. Celková plocha jednotky je 58 m2. Podlaha betonová, krytina parkety, PVC, dlažba a koberec. Rozvod vody a odpadů je v plastu, elektřina částečně v mědi. Vytápění je elektrické stropními...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.