0

Prodej bytů 2+1, Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Plzeň-jih. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, 57 m², Dobřany, ul. Sokolovská

Zařazení: prodej bytů Plzeň-jih, Dobřany

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám prodej bytu 2+1 o celkové ploše 57 m2, který se nachází v bytovém domě bez výtahu. Nabízená nemovitost je situována v zajímavé a vyhledávané lokalitě města Dobřany. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku....

Sleva 5%
2 200 000,- Kč
2 100 000,- Kč

Prodej, byt 2+1, 53 m², Kbel

Zařazení: prodej bytů Plzeň-jih, Kbel

Stav bytu: po rekonstrukci

Nabízíme k prodej bytovou jednotku,2+1 53m2, která se náchází v obci Kbel, vzdálené 10 km od Přeštic. Z historických podkladů vyplývá, že objekt barokní budovy pochází cca z roku 1753. V roce 1998 byla stavba prohlášena kulturní památkou Ministerstva...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.