0

Prodej bytů 2+1, Prachatice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Prachatice. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Prachatice odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 2+1, 62 m², Volary, ul. Sídl. Míru

Zařazení: prodej bytů Prachatice, Volary

Stav bytu: před rekonstrukcí

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1 o výměře 61,44 m2 v 1. patře panelového domu s výtahem. Bytový dům je zateplený a má plastová okna. Vytápění je ústřední dálkové. Byt je před rekonstrukcí, proto je nabízen na základě vizualizace, kterou lze na přání...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Prachatice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Prachatice leží v jihozápadní části Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem, na jihozápadě s Německem a na severozápadě s Plzeňským krajem. Hranice s Německem je tvořena hřebeny Šumavy. Velká část okresu je tvořena podhorskou vrchovinou a vyznačuje se nadmořskou výškou v rozmezí 600-800 metrů. Na západě okresu pramení řeka Vltava a na jihu se nachází Národní park Šumava. Rozloha okresu je 1375 km2 a žije zde 52 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva dosahuje pouze 37 obyvatel na km2. Z 65 obcí v okresu Prachatice má 6 přidělen statut města.