0

Prodej bytů 2+1, Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Prostějov. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+1, 50 m², Prostějov, ul. Tylova

Zařazení: prodej bytů Prostějov

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt v původním stavu o dispozici 2+1 a rozloze 59 m² v Prostějově, na ulici Tylova. Dispozici bytu tvoří chodba, kuchyně s kuchyňskou linkou, nová koupelna se sprchovým koutem, toaleta, dva pokoje, z nichž jeden je průchozí...

Prodej bytu 2+1, 56 m², Prostějov, ul. Vladimíra Ambrose

Zařazení: prodej bytů Prostějov

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví ve 4. nadzemním podlaží bez výtahu. Byt je v původním stavu k možné rekonstrukci. Fotky interiéru v nabídce jsou pouze ilustrativní vizualizace jednotlivých místností. Stále poplatky a...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Prostějov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.