0

Prodej bytů 2+1, Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Rychnov nad Kněžnou. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Rokytnice v Orlických horách

Zařazení: prodej bytů Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách

Stav bytu: velmi dobrý

Zveme Vás na prohlídkový den, který se koná 2.9.2020, mezi 9:00 - 11:00 hodinou. Kontaktujte prosím makléře a zarezervujte si čas Vaší prohlídky. Hledáte byt v Rokytnici v Orlických horách a nedaří se Vám nalézt nic, co by Vám vyhovovalo? Možná tyto...

Prodej, byt 2+1, Týniště nad Orlicí, ul. Na Bělidle

Zařazení: prodej bytů Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu o dispozici 2+1 a celkové podlahové ploše 54 m2 v Týništi nad Orlicí. Jedná se o družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví, tudíž s možností financování hypotékou. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti od náměstí. Jedná...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.