0

Prodej bytů 2+1, Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Semily. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+1 47 m2 Lomnice nad Popelkou

Zařazení: prodej bytů Semily, Lomnice nad Popelkou

Stav bytu: dobrý

Hledáte příjemné bydlení kousek od přírody, ale chcete přitom využívat výhody města? Mám tu pro Vám nemovitost, která nabízí nespočet možností. Je vhodná jako startovací byt pro páry, nebo mladou rodinu. Jeho přednosti využije i člověk, který má rád...

Sleva 27%
2 200 000,- Kč
1 599 000,- Kč

Prodej bytu 2+1, obytná plocha 51 m2 + sklep, Horní Rokytnice nad Jizerou

Zařazení: prodej bytů Semily, Horní Rokytnice

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme do prodeje útulný byt v bytovém domě na kraji obce doslova jen pár kroků od lesa. Byt je dispozičně řešen jako 2+1 s obytnou plochou 51 m2 a je ve 4. patře cihlového domu bez výtahu. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí - plastová okna,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Semily z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.