0

Prodej bytů 2+1, Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Svitavy. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 2+1, Svitavy, 66 m²

Zařazení: prodej bytů Svitavy

Stav bytu: po rekonstrukci

Nabízíme Vám ke koupi zděný byt 2+1 na ulici Lanškrounská ve Svitavách.Tento byt se nachází v přízemí revitalizovaného bytového domu.Celková podlahová plocha bytu je 66 m2. Tento byt je bezbariérový, prošel kompletní vnitřní rekonstrukcí. Byt má vlastní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Svitavy z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.