0

Prodej bytů 2+1, Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Tábor. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Hledáte byt 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví? Lokalita Bechyně, ulice Na Libuši

Zařazení: prodej bytů Tábor, Bechyně

Stav bytu: velmi dobrý

Hledáte středně velký byt s balkonem v Bechyni? Máme pro vás skvělé řešení. Prodej bytu 2+1 s balkonem o celkové ploše 66 m²,který se nachází ve 2. NP panelového domu, umístěného na okraji města Bechyně. Byt je situován na západní a východní stranu....

Sleva 8%
1 270 000,- Kč
1 170 000,- Kč

Prodej, byt 2+1, 66 m², Bechyně, ul. Na Libuši

Zařazení: prodej bytů Tábor, Bechyně

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu o dispozici 2+1 s balkónem a komorou v Bechyni - ul. Na Libuši. Byt o PP 62 m2 je v osobním vlastnictví s původním bytovým jádrem v 1. patře revitalizovaného, panelového domu. Dům má izolovanou fasádu, plastová okna, nové balkóny a nový výtah....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Tábor z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.