0

Prodej bytů 2+1, Žďár nad Sázavou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Žďár nad Sázavou. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Žďár nad Sázavou odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 2+1, 54 m², Žďár nad Sázavou, ul. Neumannova

Zařazení: prodej bytů Žďár nad Sázavou

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o celkové výměře včetně nové lodžie 56 m² v prvním nadzemním podlaží domu na ulici Neumannova. Byt má samostatné pokoje, koupelna a WC jsou zvlášť. K bytu náleží jeden sklep, v domě je také kolárna a kočárkárna. Nedaleko centrum...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Žďár nad Sázavou z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Žďár nad Sázavou se nachází ve východní části kraje Vysočina. Na východě sousedí s Jihomoravským krajem a na severu s Pardubickým krajem. Jeho rozloha je 1579 km2. Počet obyvatel je 119 tisíc a hustota populace činí 75 osob na km2. Okres má 174 obcí (6 měst). Jeho území leží převážně v Českomoravské vrchovině. Nejvyšším bodem okresu je Devět skal v nadmořské výšce 836 metrů. Územím protékají řeky Svratka, Bobrůvka a Oslava. Na území okresu se nachází CHKO Žďárské vrchy.