0

Prodej bytů 2+kk, České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+kk, České Budějovice. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce naleznete mnoho bytů o dispozici 2+kk. Prohlédněte si níže naši širokou nabídku bytů 2+kk ve všech lokalitách České republiky. Některé z těchto bytů mají i balkón. Snadno si můžete vyfiltrovat pouze novostavby anebo byty pouze v budovách specifického typu - cihlová, panelová a další. Byty 2+kk jsou velmi vhodné pro mladé páry, či skupiny studentů, protože tvoří relativně levnou možnost bydlení.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+kk s balkonem, Bezdrevská ul., Zliv

Zařazení: prodej bytů České Budějovice, Zliv

Stav bytu: dobrý

Exkluzivně nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk s balkonem (užitná plocha 45 m2), který se nachází v prvním patře rekonstruovaného panelového domu v ul. Bezdrevská, Zliv. Bylo provedeno zateplení fasády, výměna balkonů, stoupacího vedení a plastových...

Prodej, byt 2+kk, České Budějovice, 50 m²

Zařazení: prodej bytů České Budějovice

Stav bytu: po rekonstrukci

Exkluzivně Vám nabízím prodej bytu 2kk o celkové podlahové ploše 50 m2 v Českých Budějovicích. Byt je v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v ulici Dělnická (oblast Suché Vrbné) ve 2. nadzemním podlaží. Jedná se o oblast s velmi dobrou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.