0

Prodej bytů 2+kk, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+kk, Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce naleznete mnoho bytů o dispozici 2+kk. Prohlédněte si níže naši širokou nabídku bytů 2+kk ve všech lokalitách České republiky. Některé z těchto bytů mají i balkón. Snadno si můžete vyfiltrovat pouze novostavby anebo byty pouze v budovách specifického typu - cihlová, panelová a další. Byty 2+kk jsou velmi vhodné pro mladé páry, či skupiny studentů, protože tvoří relativně levnou možnost bydlení.

Aktuální nabídky (2)

Prodej Bytu 2+kk,, Svobodova, Jiříkov-Starý Jiříkov

Zařazení: prodej bytů Děčín, Jiříkov

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k prodeji udržovaný družstevní byt 2+kk o výměře 37 m2 v 6. NP panelového domu v sídlištní zástavbě v blízkosti centra města. Dům je po revitalizaci má nová plastová okna, zateplení a střechu. Byt má sklep a balkón v mezipatře. Před domem je...

Sleva 5%
559 000,- Kč
529 000,- Kč

Prodej bytu 2+kk, 38 m², Varnsdorf, ul. Husova

Zařazení: prodej bytů Děčín, Varnsdorf

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu o dispozici 2+kk a celkové ploše 38 m2 nacházející se v klidné lokalitě města Varnsdorf. Byt je v dobrém stavu a v současné době je obsazen platícím nájemníkem. Následný pronájem je na dohodě s novým vlastníkem, není však podmínkou. Dům prošel...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.