0

Prodej bytů 3+kk, Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 3+kk, Jindřichův Hradec. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 3+kk a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte nové bydlení pro svoji rodinu, prohlédněte si naši nabídku bytů. V naší nabídce naleznete byty 3+kk s různou plochou. Některé byty mají balkon i sklep. Další často hledanou skupinou jsou novostavby 3+kk bytů.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 3+kk, Nová Bystřice, 147 m²

Zařazení: prodej bytů Jindřichův Hradec, Nová Bystřice

Stav bytu: špatný

Exkluzivně nabízím prodej prvorepublikového bytu 3kk o celkové výměře 147 m2 v 1. nadzemním podlaží v cihlovém bytovém domě o 6ti bytových jednotkách. Krásné veliké pokoje o výměrách (39,3;25,9;26,4) dávají budoucímu majiteli možnost variabilně rozdělit...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 3+kk a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.