0

Prodej bytů 3+kk, Sokolov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 3+kk, Sokolov. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 3+kk a lokalitě Sokolov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte nové bydlení pro svoji rodinu, prohlédněte si naši nabídku bytů. V naší nabídce naleznete byty 3+kk s různou plochou. Některé byty mají balkon i sklep. Další často hledanou skupinou jsou novostavby 3+kk bytů.

Aktuální nabídky (1)

Byt 3+kk v Sokolově, ul. Atletická se zahradou

Zařazení: prodej bytů Sokolov

Stav bytu: novostavba

Nabízíme k prodeji byt 3+kk, o rozloze 54 m2, se zahradou. Jedná se o moderní a vyhledávaný způsob bydlení v kombinaci bytu a zahrady. Bytová jednotka v přízemí bytového domu se vstupem na zahradu (cca 60 + 20 m2 - nájemné 250,- Kč/rok), její součástí...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 3+kk a lokalitě Sokolov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Sokolov se nachází v Karlovarském kraji. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha činí 754 km2. Povrch je velmi členitý. Severní část území tvoří Krušné hory a na jihu zasahuje na území Slavkovský les. Nejvýše položeným místem okresu je Špičák s nadmořskou výškou 991 metrů. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Svatava. Z 38 obcí v okrese Sokolov má 12 statut města. Sídlem je Město Sokolov. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 95 tisíc a hustota zalidnění činila 126 osob na km2.