0

Prodej bytů 4+1, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 4+1, 106 m², Kostelec nad Labem

Zařazení: prodej bytů Mělník, Kostelec nad Labem

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej slunného podkrovního bytu 4+1 o velikosti 106 m2 v Kostelci nad Labem. Byt se nachází ve 2. patře menšího bytového domu a v nedávné době prošel nákladnou rekonstrukcí. V bytě jsou tři samostatné a neprůchozí pokoje, prostorná koupelna s rohovou...

Prodej, byt 4+1, 126 m², Kostelec nad Labem

Zařazení: prodej bytů Mělník, Kostelec nad Labem

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej bytu 4+1 o velikosti 126 m2 v Kostelci nad Labem. Byt se nachází v menším bytovém domě. Samostatný vstup do bytu se nachází v přízemí domu, ze vstupní chodby se vchází do pokoje v přízemí, sklepa a po schodišti vejdete do prvního patra. Zde se...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.