0

Prodej bytů 4+1, Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Opava. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej prostorného, půdního bytu / dům má pouze ě patra /, 148 m2 Opava Předměstí

Zařazení: prodej bytů Opava-Předměstí

Stav bytu: velmi dobrý

V zastoupení majitelů si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi pěkného půdního a velmi prostorného bytu v Opavě, v blízkosti centra a to na ulici Kylešovská. Byt se nachází v cihlovém domě a jedná se o půdní vestavbu z celé půdy a byt má...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Opava z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.