0

Prodej bytů 4+1, Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Pardubice. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 4+1, 73 m², Pardubice - centrum

Zařazení: prodej bytů Pardubice-Zelené Předměstí

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu o dispozici 4+1 se sklepní kójí, Pardubice - centrum, ulice Jindřišská. Veškerá občanská vybavenost u domu. Perfektní lokalita. V případě více zájemců může realitní kancelář využít pro výběr kupujícího formu licitace. Cena uvedená v inzerci...

Prodej bytu 4+1 100 m2 v Pardubicích, byt 4+1 100 m2 Pardubice

Zařazení: prodej bytů Pardubice-Zelené Předměstí

Stav bytu: velmi dobrý

Dobrý den, nabízím Vám prostorný byt v centru o dispozici 4+1 s lodžiíi v osobním vlastnictví o celkové velikosti 100 m2. Byt naleznete v Pardubicích v pátém patře osmipatrového zatepleného bezbariérového panelového domu na adrese Palackého třída 1932,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Pardubice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.