0

Prodej bytů 4+1, Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Trutnov. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 4+1, DV, Trutnov - Horní Staré Město

Zařazení: prodej bytů Trutnov

Stav bytu: před rekonstrukcí

Nabízíme Vám družstevní byt 4+1 v panelovém domě v Trutnově, v Horním Starém Městě o výměře 74 m2. Nachází se v přízemí. Součástí lodžie o výměře 3 m2 Jedná se o původní stav. Jádro umakartové, zachovalé. Dům po revitalizaci - zateplení, rekonstrukce...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Trutnov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.