0

Prodej atypický Byt, Karlovy Vary

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej atypický Byt, Karlovy Vary. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej atypický Byt a lokalitě Karlovy Vary odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt atypický, Karlovy Vary, 240 m²

Zařazení: prodej bytů Karlovy Vary

Stav bytu: velmi dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej luxusního, zrekonstruovaného, kompletně vybaveného bytu apartmánového typu ve 4 patře cihlového domu o velikosti 6+1. Byt je odhlučněný, má bezpečnostní dveře, je vybavený novou plovoucí podlahou a linem....

4 149 000,- Kč
Nová

Prodej, byt atypický, Karlovy Vary, 238 m²

Zařazení: prodej bytů Karlovy Vary

Stav bytu: před rekonstrukcí

Investice na bydlení. Nabízíme Vám na prodej byt s ateliérem na Čerťáku, ulice Karla Čapka. Bytová jednotka o výměře 55,86 m2 je situován ve 4. patře secesního cihlového domu a ateliér o výměře 182,4m2 je situovaná v 5. patře. V bytě byla započata rekonstrukce,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej atypický Byt a lokalitě Karlovy Vary z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Karlovy Vary se nachází ve východní části Karlovarského kraje. Na jihu sousedí s Plzeňským krajem, na východě sousedí s Ústeckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu Karlovy Vary činí 1515 km2. Počet obyvatel je 123 tisíc a hustota populace je 82 obyvatel na km2. V severní části okresu jsou Krušné hory s nejvyšším bodem okresu Klínovec (1244 m n.m.). Na západě zasahuje na území Slavkovský les a na východě se nachází Doupovské hory. Územím protéká řeka Ohře s přítoky Teplá, Rolava a na jihu protéká řeka Střela. Okres se skládá z 54 obcí a z toho 12 má statut Města. Sídlem je město Karlovy Vary. K významným přírodním zdrojům okresu patří termální prameny v Karlových Varech a radioaktivní vody v Jáchymově.