0

Novostavby prodej Domažlice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby prodej Domažlice. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej a lokalitě Domažlice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, rodinný dům, Mezholezy, 115 m²

Zařazení: prodej domů Domažlice, Mezholezy

Stav domu: novostavba

V rámci developerského projeku si dovolujeme Vám nabídnout krásný a útulný dům. Dům Lima je koncipován jako prostorný bungalov o dispozici 5+kk s možností individuálních úprav, vhodný pro pětičlennou rodinu. Dvouzónové řešení odděluje rušnou část od...

5 250 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej a lokalitě Domažlice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Domažlice leží v jihozápadní části Plzeňského kraje. Je to pohraniční okres, který na západu sousedí s Německem. Jeho rozloha je 1123 km2. Počet obyvatel v okresu Domažlice je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 54 obyvatel na km2. Převážná část okresu má charakter pahorkatiny s nadmořskou výškou 450 metrů. Na jihozápadě se nachízí Všerubský průsmyyk, který odděluje Český les a Šumavu. V Českém lese je nejvyšší bod okresu Čerchov s nadmořskou výškou 1042 metrů. Okresem protéká řeka Radbuza s přítoky Černý potok a Zubřina. Vodstvo je dále zastoupeno rybníky. Největším z nich je Mazholezský rybník. Celkový počet obcí v okresu je 85 a z toho 8 má statut města. Sídlem je město Domažlice.