0

Prodej ostatních nemovitostí Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Blansko. Celkem 3 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chata, Petrovice, 51 m²

Zařazení: prodej chaty Blansko, Petrovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji velmi pěknou, takřka novou chatu 2+kk v Petrovicích (Blansko). Celková výměra pozemku je 381 m2. Chata je dřevěné konstrukce o půdorysu 17 m2. V přízemí se nachází velmi prostorná koupelna s vanou a WC, dále praktický sklep. Ve zvýšeném...

Prodej, chata, Žernovník, 36 m²

Zařazení: prodej chaty Blansko, Žernovník

Stav nemovitosti: dobrý

Exluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu se stavebním pozemkem, o velikosti 36 m2 v obci Žernovník u Černé hory. Chata má dva pěkné pokoje, kuchyňku, WC, umyvadlo. Do chaty je přivedena elektřina a obecní voda. Oplocený pozemek 925 m2 a chata na něm...

Garáž v obci Letovice

Zařazení: prodej garáže Blansko, Letovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji dvě garáže v Letovicich. Je možno koupit každou samostatně zvlášť. Stavba má sedlovou střechu, vrata plechová. Cena dohodou.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Blansko z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.