0

Prodej garáže

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej garáže. Celkem 176 nabídek v kategorii Prodej garáže odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (176)

Prodej, garáž, Klášterec nad Ohří, 125 m²

Zařazení: prodej garáže Klášterec nad Ohří

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej stavební buňky - mobilheimu o rozměrech 125 m2. Buňka je vybavena koupelnou, kde je umístěn sprchový kout a WC. Buňka má také kuchyňský kout. Všude je rozvedena el. vytápění možno i přímotopy. Voda, elektřina má připojení a je napojena na kanalizaci....

Prodej, garáž, Ústí nad Labem, 23 m²

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Labem

Stav nemovitosti: dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují prodej cihlové garáže o velikosti 23m², která se nachází v lukrativní části města Ústí nad Labem, centrum, ulice Králova Výšina. Garáž je v osobním vlastnictví, v dobrém stavu. Možnost připojení na elektrickou energii. Volné...

Sleva 5%
209 999,- Kč
199 999,- Kč

Prodej zděné garáže, Libiš

Zařazení: prodej garáže Libiš

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou garáž na pozemku o výměře 20 m2 v obci Libiš. Garáž byla zkolaudována v červenci 1997. Garáž se nachází v nezáplavové oblasti a nikdy nebyla zasažena povodněmi. Vnitřní rozměry garáže jsou 274 x 601 cm, tj....

Prodej garáží, komplex 13ti garáží, 287 m2, celá ČR

Zařazení: prodej garáže Teplice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji 13 garáží v Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji. Garáže jsou většinou bez elektřiny, všechny jsou dlouhodobě pronajaté, a nachází se na klidném místě a jsou všechny jsou v dobrém stavu. Garáže jsou vhodné především...

Garáž Brandýs n/L, Kralupská ul.

Zařazení: pronájem garáže Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž o výměře 17m2 v Brandýse nad Labem, ul. Kralupská. Garáž se nachází v oploceném areálu.

Prodej garáže 19 m2 ve Šternberku, garáž 19 m2 Šternberk

Zařazení: prodej garáže Šternberk

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže 19 m2 ve Šternberku. Nabízíme vám prodej udržované garáže o velikosti 19 m2 v bloku zděných garážových stání. Jiné využití je také možnost jako skladovací prostor. Garáž se nachází na ulici Jívavská ve Šternberku. Volné ihned. Více informací...

Prodej, garáž, DV, 16 m2, České Budějovice

Zařazení: prodej garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže v družstevním vlastnictví o celkové ploše 16 m2. Do garáže je přivedena elektřina a vlastní elektroměr. Nachází se na ulici Okružní, u Kamenného rybníka v Českých Budějovicích. Volné dle dohody.

Prodej, garáž, 24 m2, Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej garáže Havlíčkův Brod

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž o celkové výměře 24 m2 v Havlíčkově Brodě. V garáži je zaveden elektrický proud. Garáž je zděná cihlová. V případě zájmu kontaktujte makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři
Nová

Prodej, garáž, Kladno, ul. Na kopci

Zařazení: prodej garáže Kladno

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej dvou garáží v osobním vlastnictví, o výměrách 29 m2 a 23 m2, která se nachází v Kladně. Zděné garáže jsou opatřeny plechovými vraty. Ihned volná.

Prodej, garáž, 23 m2, Kolín, ul. U Cihelny

Zařazení: prodej garáže Kolín

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže v Kolíně U Cihelny. Patrová garáž je cihlová a v udržovaném stavu. K prodeji horní garáž o celkové ploše 23 m2. Elektřina zavedena, ale odpojena. Volná ihned. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, Kuřim, 10 m²

Zařazení: prodej garáže Kuřim

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji parkovací stání pro osobní automobil v hustě obydlené části Kuřimi, na rohu ulic Dlouhá a Metelkova. Možné jednání o ceně. Kupní cena zahrnuje provizi RK. Nemovitost se nachází v okrajové části Kuřimi v moderní zástavbě bytových domů....

Prodej, garáž, 16 m², Tábor, ul. Moskevská

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže o CP 16 m2 v Táboře v ulici Moskevská. Garáž má elektrickou přípojku se svým vlastním elektroměrem. Více v RK.

Garáž 22 m2, zděná, Nové Strašecí

Zařazení: prodej garáže Nové Strašecí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou garáž na vlastním pozemku v Novém Strašecí - ulice Křivoklátská. Výměra garáže, resp. pozemku 22m2, volná ihned. Pro bližší informace kontaktujte RK.

Prodej, garáž, Pohořelice, 18 m²

Zařazení: prodej garáže Pohořelice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v Pohořelicích na ulici Brněnská. Garáž je řadová, zděná, o zastavěné ploše 21 m2. Garáž stojí na vlastním pozemku, příjezd po městské komunikaci. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, Zlín, ul. Podlesí I

Zařazení: prodej garáže Zlín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž umístěnou pod panelovým domem na ulici Podlesí I. Vjezd do panelového domu je na dálkové ovládání, stejně tak i garáž.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej garáže z celkového počtu 176.

Často hledané: