0

Prodej garáže, Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej garáže, Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej garáže a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Garáž 21 m2 v OV, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje zděné garáže 21 m2 v osobním vlastnictví v Ústí nad Labem Severní terasa. Prostorná garáž v centru sídliště v ulici Červený Vrch se sklopnými plechovými vraty se nachází v Garážovém dvoře č.7 - Družstvo...

Prodej, garáž, 37 m2, Ústí nad Labem, ul. Marie Hűbnerové

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Labem-Střekov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme prodej dvou garáží v Ústí nad Labem – Střekov. Garáže jsou o celkové výměře 37 m2, vzájemně propojené s přivedenou elektřinou. Garáže mají betonové podlahy, jsou postaveny z cihel, stropy ze železobetonu, plochá střecha je pokryta lepenkou a...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej garáže a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.