0

Prodej ostatních nemovitostí Karviná

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Karviná. Celkem 41 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (41)

Prodej, garáž, Havířov, 21 m²

Zařazení: prodej garáže Havířov-Prostřední Suchá

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme na prodej zděnou garáž v Prostřední Suché, část Nový Svět. Garáž má výměru 21m2 a je bez elektřiny. Doporučujeme prohlídku. Do konce ledna 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 3,09 % p.a. Více informací Vám sdělí náš...

Prodej, garáž, 20 m2, Karviná, ul. Sportovní

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž,v osobním vlastnictví o výměře 20 m2. Garáž je suchá, izolovaná a napojena na elektřinu. U garáže se nachází nájezdová rampa. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, Karviná, 26 m²

Zařazení: prodej ch nemovitostí Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

k prodeji garáž v osobním vlastnictví v Karviné Nové Město, za pozemkem budoucí stavby Liedlu a před stadionem na Kovoně, garáž má el.přípojku na 220 a 380V. Doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77652.

Prodej, chata, Český Těšín, 60 m²

Zařazení: prodej chaty Karviná, Český Těšín

Stav nemovitosti: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout k rekreaci krásnou zděnou chatu v osobním vlastnictví, o dispozici 3+kk v Českém Těšíně městská část Mistřovice. Chata se nachází v chatové osadě a disponuje slunným pozemkem o celkové výměře 311 m2, na němž se nachází venkovní...

Sleva 7%
736 300,- Kč
686 300,- Kč

Prodej, garáž, Karviná, 38 m²

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v Karviné o celkové výměře 38m2. V dubnu minulého roku byla provedena oprava střechy. Garáž má dva vstupy, je rozdělená zděnou příčkou. Nemovitost je velmi dobrém technickém stavu. Dobrá dostupnost, bezpečná lokalita. Cena k...

Sleva 39%
245 000,- Kč
149 000,- Kč

Prodej, garáž, Karviná, 22 m²

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o celkové výměře 22m2 v Karviné-Mizerov. V garáži je zavedena elektrika (220V), velmi dobře udržovaná, atraktivní místo.

Sleva 5%
200 000,- Kč
190 000,- Kč

Prodej, garáž, 20 m2, Orlová - Poruba

Zařazení: prodej garáže Karviná, Orlová

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou garáž na okraji města Orlové. Na nemovitosti je nová střecha a zavedená elektřina. Jedná se o garáž v dobrém technickém stavu, lze také využít jako skladové prostory. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, garáž, Havířov, ul. Moravská

Zařazení: prodej garáže Havířov-Šumbark

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme prodej družstevní garáže v panelovém domě na ulici Moravská. Garáž je udržovaná a částečně zateplená, je zde zavedená elektřina. Volejte makléři a domluvte si prohlídku.

Prodej, garáž, 18 m2, Rychvald

Zařazení: prodej garáže Karviná, Rychvald

Stav nemovitosti: dobrý

Prodáme garáž 18 m 2 s rozvodem el. energie. V letošním roce byla provedená oprava střechy, nová střešní krytina a vrata. Před garáží je zpevněná příjezdová plocha. Garáž se nachází v lokalitě ul. Odbojové. Doporučujeme prohlídku

Prodej, garáž, 21 m2, Karviná - Ráj, ul. Za splavem

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví o celkové výměře 21 m2. Garáž je suchá, izolovaná, nová střecha, nově vymalovaná, zavedena elektřina. U garáže se nachází nájezdová rampa. Možnost odkoupení i vedlejší garáže + předkupní právo na pozemek...

Prodej, garáž, 20 m2, Havířov - Prostřední Suchá

Zařazení: prodej garáže Havířov-Prostřední Suchá

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o zastavěné ploše 20 m2. Garáž je situována v Havířově - Prostřední Suché nedaleko restaurace u Šimaly. V garáži je proveden rozvod elektro - elek. hodiny jsou demontovány. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, garáž, Karviná - Hranice

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme vám garáž v Karviné. Na garáží je třeba udělat pár oprav. Je zde trochu propadlá střecha, chybí zadní okno + bezpečnostní mříže. Více informací u makléře.

Prodej, chata, Doubrava, 1393 m²

Zařazení: prodej chaty Karviná, Doubrava

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o rozloze 1.393 m2 s postavenou novou chatkou a altánem k posezení v Doubravě u Orlové. Vše se nachází v blízkosti centra Doubravy. Velmi pěkné místo k relaxování a odpočinku. Pozemek je v územním plánu vedený k výstavbě...

Prodej garáže 24 m2 Školní, Havířov Šumbark

Zařazení: prodej garáže Havířov-Šumbark

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízím prodej garáže v osobním vlastnictví v Havířově situované do ul. Školní, v městské části Šumbark. Atypicky prostorná garáž o výměře 24 m je ve velmi dobrém stavu a před předáním novému majiteli bude samozřejmě vyklizena. Garáž stojí na vlastním...

Prodej, garáž, 22 m2, Karviná

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví o celkové výměře 22 m2. Garáž je suchá, izolovaná, nová elektřina. Velice prostorná - vysoký strop a jako bonus přístřešek nad vraty. Doporučujeme prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná z celkového počtu 41.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Karviná leží ve východní části Moravskoslezského kraje. Na východě hraničí s Polskem. Zaujímá rozlohu 356 km2 a je tak jedním z nejmenších okresu v ČR. Povrch území je téměř rovinný. Okres má velký poměr vodních ploch. Protékají tudy řeky Odra a Olše. Dále se zde nachází řada rybníku a vodní nádrž Těrlicko. Počet obyvatel je asi 275 tisíc a hustota zalidnění činí 772 obyvatel na km2. Okres Karviná se dělí na 17 obcí, z toho 7 má statut města. Sídlem okresu je město Karviná.