0

Prodej ostatních nemovitostí Karviná

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Karviná. Celkem 62 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (62)

Prodej, garáž, 101 m2, Bohumín, ul. 9. května

Zařazení: prodej garáže Karviná, Bohumín

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme k prodeji řadovou dvou garáž se vstupem do další garáže o velikosti 101 m2. Elektrický proud zaveden. Nutná oprava střechy. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, 24 m2, Karviná, ul. Na vyhlídce

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji krajní, řadovou garáž. Je v dobrém stavu. Možnost napojení na elektřinu. Dostupnost dobrá. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, 24 m2, Havířov - Prostřední Suchá

Zařazení: prodej garáže Havířov-Prostřední Suchá

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej, garáž v osobním vlastnictví o velikosti 24 m2. Garáž je ve velmi dobrém stavu, má novou střechu, nové okapy a zavedenou elektřinu 220 V. Je osvětlená, čistá a suchá. V dosahu MHD, v blízkosti centra. Při rychlém jednání možná sleva. Doporučujeme...

Prodej, garáž, 22 m2, Karviná, ul. Na Vyhlídce

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji středovou, řadovou garáž. Je v udržovaném, dobrém stavu, má novou střechu a nové krovy. Možnost napojení na elektřinu. Před garáží je veřejné osvětlení. Dostupnost dobrá. Více informací u makléře.

Prodej, chata, Petřvald, 737 m²

Zařazení: prodej chaty Karviná, Petřvald

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám exklusivně prodej zahrady o výměře cca 737 m2 v žádané lokalitě Petřvaldu u Karviné mezi rodinnými domy. Jsou zde ovocné stromy (švestka, jabloň ...) a keře. Na pozemku je součástí chatka na nářadí a suchým wc. Doporučuji nezávaznou prohlídku...

Prodej, chata, Havířov, 40 m²

Zařazení: prodej chaty Havířov-Životice

Stav nemovitosti: dobrý

Hledáte samostatnou zahradu v klidném prostředí? Exklusivně nabízíme k prodeji krásnou, udržovanou zahradu o celkové rozloze 937 m2 s chatkou, která má číslo evidenční, je napojena na veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, plyn, takže na tuto nemovitost...

Sleva 10%
1 100 000,- Kč
990 000,- Kč

Prodej, garáž, 26 m2, Bohumín, ul. Příční

Zařazení: prodej garáže Karviná, Bohumín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž o velikosti 26 m2. Elektrický proud nezaveden. Více informací u makléře realitní kancelářé.

Prodej, garáž, Havířov, 19 m²

Zařazení: prodej garáže Karviná, Havířov

Stav nemovitosti: dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele doporučujeme ke koupi cihlovou garáž, o velikosti 19 m2. Jde o řadovou zástavbu. Garáž je připojená k elektrické síti (220/380). Voda a rampa v dosahu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, garáž 20 m2, Havířov - Prostřední Suchá, ul. Říjnová

Zařazení: prodej garáže Havířov-Prostřední Suchá

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exkluzivně nabízíme k prodeji garáž v klidné a bezpečné lokalitě Havířova. Dveře garáže jsou zateplené, střecha v dobrém stavu Garáž je výborně bezpečnostně zajištěna. Pro bližší info kontaktujte makléře.

Prodej, Karviná, 26 m²

Zařazení: prodej ch nemovitostí Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

k prodeji garáž v osobním vlastnictví v Karviné Nové Město, za pozemkem budoucí stavby Liedlu a před stadionem na Kovoně, garáž má el.přípojku na 220 a 380V. Doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77652.

Prodej, garáž, Havířov, ul. Mezidolí

Zařazení: prodej garáže Havířov-Bludovice

Stav nemovitosti: dobrý

Prodáme čistou, suchou garáž ve výborném stavu v Havířově o celkové ploše 18 m2. Garáž je nově vymalovaná a má nově natřená vrata. Před třemi lety prošla rekonstrukcí střechy. V garáži je elektřina. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, chalupa, Dolní Lutyně, 2531 m²

Zařazení: prodej chalupy Karviná, Dolní Lutyně

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pozemek o výměře cca 2.500 m2 ve velmi žádané lokalitě Dolní Lutyně nedaleko centra Orlové Lutyně. Na pozemku je postavená stavba, kterou lze rekonstruovat na rodinný dům, popřípadě k rekreačnímu využití. V přízemí stavby...

Prodej, garáž, 27 m2, Karviná - Nové Město

Zařazení: prodej garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme garáž v zajímavé části Karviná Nové Město. Řadová garáž se nachází v oploceném objektu. V objektu se nachází zdroj vody k umývání aut, hadice je v garáži. Je prostorná - 27 m2, suchá. Odpojen el. proud. K dispozici ihned. Doporučujeme prohlídku....

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, chata, Havířov, 15 m²

Zařazení: prodej chaty Havířov-Prostřední Suchá

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji Chatku v Prostřední Suché. Chatka se nachází v zahrádkářské oblasti. Dřevěná chatka je na betonových základech se sedlovou střechou a částečně podsklepenou. Na pozemku se nachází plechová kůlna na patkách, udírna, altánek pro venkovní...

Prodej, garáž, 24 m2, Český Těšín

Zařazení: prodej garáže Karviná, Český Těšín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji garáž 24 m2 v Českém Těšíně na ulici Slezská. Střecha garáže je v dobrém stavu. Garáž je vymalována. Do garáže je přivedena elektřina se samostatným elektroměrem. Makléř doporučuje prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná z celkového počtu 62.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Karviná leží ve východní části Moravskoslezského kraje. Na východě hraničí s Polskem. Zaujímá rozlohu 356 km2 a je tak jedním z nejmenších okresu v ČR. Povrch území je téměř rovinný. Okres má velký poměr vodních ploch. Protékají tudy řeky Odra a Olše. Dále se zde nachází řada rybníku a vodní nádrž Těrlicko. Počet obyvatel je asi 275 tisíc a hustota zalidnění činí 772 obyvatel na km2. Okres Karviná se dělí na 17 obcí, z toho 7 má statut města. Sídlem okresu je město Karviná.