0

Prodej ostatních nemovitostí Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Kladno. Celkem 3 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej parkovacího místa Slaný, Tomanova

Zařazení: prodej ch nemovitostí Kladno, Slaný

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej parkovacího stání v Tomanově ulici ve Slaném Nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání v Tomanově ulici ve Slaném před č. p. 1972. Jedná se o parkovací stání pro osobní automobil. Cena 160.000,- Kč.

Prodej parkovacího stání, Kladno, ul. Generála Selnera

Zařazení: prodej garáže Kladno

Stav nemovitosti: novostavba

Sháníte nebo potřebujete další parkovací stání v Kladně - Kročehlavech za Oázou nebo v blízkém okolí? Tak právě Vám nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání v Kladně, v lokalitě za Oázou u novostaveb bytového komplexu Garden park/spot Kladno -...

Prodej, chata, Svinařov, 36 m²

Zařazení: prodej chaty Kladno, Svinařov

Stav nemovitosti: dobrý

Zprostředkujeme Vám prodej patrové chaty 2+KK, OV, 36 m² užitná plocha, na vlastním pozemku o celkové ploše 470m², v oblíbené lokalitě - Kladno-Svinařov. Chata se nachází v blízkosti Kladna 10 minut, Slaný rovněž 10 minut, Praha 25 minut autem. Chata...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Kladno z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.