0

Prodej ostatních nemovitostí Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Klatovy. Celkem 4 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, chalupa Předslav, Petrovičky

Zařazení: prodej chalupy Klatovy, Předslav

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Chalupa Petrovičky Prodej chalupy v obci Petrovičky s navazujícím pozemkem 501 m2. V domě o dispozici 3+kk byla započata rekonstrukce a není tedy k okamžitému nastěhování..Na prostorné půdě lze realizovat půdní vestavbu. Voda obecní, plyn na hranici...

Samostatná zděná garáž Sušice, ul. Jana Jáši

Zařazení: prodej garáže Klatovy, Sušice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám ke koupi zděnou, samostatně stojící garáž v Sušici, v ulici Jana Jáši. Garáž stojí na vlastním pozemku (37 m2) a má i zajištěn přístup po vlastním pozemku. Volejte 602931158.

Prodej, historický objekt, Kašperské Hory, 310 m²

Zařazení: prodej historické objekty Klatovy, Kašperské Hory

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exklusivně nabízíme prodej druhého nejstaršího domu č. p. 11, který patří k nejvýznamnějším památkám v Kašperských Horách a nachází se přímo v centru města pod hradem Kašperk. Hlavní vchod domu je z náměstí, dům má také zadní vchod (lze parkovat 2 vozidla)....

Chata 1+1/G (401 m2), Neznašovy, okr. Klatovy

Zařazení: prodej chaty Klatovy, Vrhaveč

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji dřevěnou slunnou chatu se zděnými základy o dispozici 1+1 s verandou v obci Neznašovy. Chata o zastavěné ploše 17m2 se nachází v klidné lokalitě a přísluší k ní oplocená zahrada o velikosti a WC. IS. el. 230/400V, obecní vodovod, septik,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Klatovy z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.