0

Prodej ostatních nemovitostí Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Litoměřice. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Novostavba RD 4+kk, Úpohlavy, okr. Litoměřice

Zařazení: prodej domů Litoměřice, Úpohlavy

Stav domu: novostavba

Prodej novostavby rodinného domu ve výborné lokalitě. Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk . Na tomto místě bude k dispozici více novostaveb. Pozemek o celkové výměře 1.000 m2. Rodinný dům se nachází pouze 30 min. od Prahy....

Prodej rekreační chalupy, Křesín, okres Litoměřice, 171m2

Zařazení: prodej chalupy Litoměřice, Křesín

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chalupu, o celkové výměře 171m2. Chalupa stojí v obci Křesín, v Litoměřickém okrese, v krásné přírodě, přímo u řeky Ohře. Křesín se nachází 3 Km od Libochovic. Dům disponuje dvěma podlažími. V přízemí domu se nachází...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.