0

Prodej ostatních nemovitostí Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Mladá Boleslav. Celkem 4 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Zemědělská usedlost, Nemyslovice, okres Mladá Boleslav

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Mladá Boleslav, Nemyslovice

Stav nemovitosti: špatný

Prodej zemědělské usedlosti, Nemyslovice, okres Mladá Boleslav. Zemědělská usedlost v obci Nemyslovice vzdálené 37 km od Prahy na rozhraní okresů Mladá Boleslav a Mělník. Pozemky s celkem 7 hospodářskými budovami o celkové výměře 13 976 m2 jsou umístěny...

Sleva 18%
7 280 000,- Kč
5 950 000,- Kč

Prodej, garáž, Mladá Boleslav, ul. Dukelská

Zařazení: prodej garáže Mladá Boleslav

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o velikosti 27m2, která se nachází na klidném místě v ulici Dukelská, ve dvoře pod restaurací u Tetřeva. V garáži je montážní jáma a zavedená elektřina. Pro více informací kontaktujte RK.

Garáž Canaba - Dobšín

Zařazení: prodej garáže Mladá Boleslav, Dobšín

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji Garáž Canaba. Garáž je stavěna formou stavebnice ze 6 panelů 3,7x6m. Omítka tvořena z kamínků, výklopná vrata, na boční straně vchodové dveře a okno, střecha sedlová, krytina betonové tašky. Garáž momentálně stojí na soukromém pozemku,...

Prodej, garáž, Mnichovo Hradiště, 21 m²

Zařazení: prodej garáže Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

Stav nemovitosti: dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej Garáže na okraji Mnichova Hradišti v původním stavu.V objektu je zavedená elektřina. Garáž je velká 21m². Pro více informací volejte realitního makléře. Ev. číslo: 621987. Energetický štítek: G (101 kWh/m2/rok).

Sleva 7%
295 000,- Kč
275 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.