0

Prodej ostatních nemovitostí Ostrava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Ostrava. Celkem 18 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ostrava odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (18)

Prodej, garáž, Ostrava, ul. Sabinova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Poruba

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme garáž v klidné lokalitě Ostravy - Poruby naproti zástavby rodinných domů. Garáž je v osobním vlastnictví. Rádi pomůžeme s financováním. Makléř Vás zve na prohlídku!

Prodej, garáž, 21 m², Ostrava, ul. Sionkova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Slezská Ostrava

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme k prodeji řadovou garáž o velikosti 21 m2 na ul. Sionkova v Ostravě. Garáž je v osobním vlastnictví, bez připojení elektřiny a je zde nutná investice do opravy střechy. Pozemek pod garáží, stejně jako příjezdová cesta, je v majetku obce. Více...

Prodej, chata, Šenov, 213 m²

Zařazení: prodej chaty Ostrava-město, Šenov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám exkluzivně prodej zahrady s dřevěnou chatou o celkové výměře 199m2 v zahrádkářské osadě, která je na hezkém klidném místě kousek od centra města Havířov. Pod osadou jsou místa na parkování. Krásné výhledy z osady na místní rybník. Rozvod...

Prodej, garáž, 20 m², Ostrava, ul. Sionkova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Heřmanice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví, která stojí na pozemku města. Momentálně bez připojení elektřiny. Více informací u makléře.

Prodej, garáž, Ostrava

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Muglinov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž na ul. Komerční o velikosti 23 m2 ve Slezské Ostravě (Muglinov). Garáž je v osobním vlastnictví na pozemku jiného majitele. Garáž je suchá, možnost jejího okamžitého využívání. Cena k jednání. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, garáž, 22 m², Ostrava, ul. Sionkova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Slezská Ostrava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví o velikosti 22 m2, v lokalitě Slezská Ostrava, ul. Sionkova. Garáž je suchá, bez připojení k elektrice. Bezpečnost zajišťují plechová vrata. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

Prodej, garáž, Ostrava, 19 m²

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Vítkovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictvím o zastavěné ploše 19m2 v Ostravě Vítkovicích, ul. Přerušená. Garáž je v dobrém stavu, suchá bez známek vlhkosti, s plechovými vraty s protizávažím, střecha plechová, zateplený strop, betonová podlaha, navedena...

Prodej, garáž, 20 m2, Moravská Ostrava

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Moravská Ostrava

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej garáže, v bezpečné lokalitě Moravská Ostrava. Garáž je zabezpečena kovovými vraty, má novou střechu z lepenky a stojí na městském pozemku. V okolí garáže se nachází městská zástavba. Dobrá dostupnost zastávek MHD a dalších služeb. Zdarma...

Prodej, garáž, 15 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Zábřeh

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji družstevní garáž v přízemí parkovacího domu v žádané lokalitě. Jedná se o první garáž za vstupními vraty, díky čemuž odpadá opakované vystupování a nastupování při odemykání vrat. Samotná vrata garáže jsou posuvná a zabezpečena dvěma...

Prodej, garáž, 17 m², Ostrava, ul. Spodní

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Moravská Ostrava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž o velikosti 17 m2 v Ostravě na ul. Spodní. Garáž je v osobním vlastnictví, je suchá a její výhodou je vlastní elektroměr a dobrá dostupnost. Bezpečnost garáže zajišťují kovová vrata s přídavnými zámky. Příjezd je po zpevněné...

Prodej, garáž, Ostrava, ul. Kasalického

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Michálkovice

Stav nemovitosti: dobrý

V klidné části Ostravy Vám nabízíme řadovou garáž. Je zde již přivedena elektrická energie. Přístup z obecní komunikace. Více informací u makléře. Zajistíme financování u našeho Hypotečního centra.

Prodej, garáž, Ostrava, 15 m²

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Zábřeh

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže na ul. Pavlovova, Ostrava-Zábřeh o ploše 14,45 m2 ve 3. NP. Roční nájem vč. elektřiny a FO činí 2.317,-Kč. Dostupná elektřina 230 V, zásuvka 230V. Bez problémů zde zaparkujete auto. Garáž je v družstevním vlastnictví. Příjezdová cesta ke...

Sleva 3%
150 000,- Kč
145 000,- Kč

Prodej, garáž, 19 m², Ostrava, ul. Štolbova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Mariánské Hory

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž na ulici Štolbova v Mariánských Horách. Nabízená garáž má celkovou rozlohu 19 m2, dvoukřídlá vrata a betonovou podlahu. Je napojena na elektřinu. Příjezd po obecní komunikaci. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej, garáž, 17 m2, Ostrava - Poruba, ul. Slavíkova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Poruba

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž ve velice žádané oblasti Poruby s nedostatkem parkovacích míst. Garáž je napojena na elektrický proud. Disponuje i kanálem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Doporučujeme prohlídku.

Sleva 19%
369 000,- Kč
299 999,- Kč

Garáž Ostrava - Vítkovice, U cementárny

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Vítkovice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v Ostravě-Vítkovicích naproti Ferony o výměře 19 m2. V těsné blízkosti zastávka MHD. Garáž má ocelová vrata, vlastní hodiny pro odběr el. energie, nová střecha. Volná ihned.

Sleva 8%
120 000,- Kč
110 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ostrava z celkového počtu 18.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ostrava se nachází v Moravskoslezském kraji. Jeho rozloha je 331,5 km2. Počet obyvatel okresu činí 342 tisíc a na 1 km2 připadá 1031 obyvatel. Ostrava-město se skládá ze 13 obcí, ze kterých májí 4 statut města. Územím protéká řeka Odra s přítoky Opavou,Ostravicí a nachází se zde CHKO Poodří.