0

Prodej ostatních nemovitostí Ostrava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Ostrava. Celkem 41 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ostrava odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (41)

prodej garáže, Ostrava, mariánské Hory

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Mariánské Hory

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže o výměře 18 m2 s kanálem. garáž se nachází v komplexu garáží u koksovny Šverma. El. energie momentálně odpojená. Nutná oprava střechy. K dispozici ihned.

Prodej garáže 19 m2 Ostrava

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Kunčičky

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

prodej garáže

Prodej, garáž, Ostrava, ul. U Výtopny

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Zábřeh

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví na ulici U Výtopny o výměře 20 m2. Garáž je suchá, nezatéká do ní, střecha opravená, vícebodové zabezpečení. Elektřina zapojena, stačí přihlásit k odběru. Lukrativní místo, ihned k dispozici.

Prodej, garáž, Ostrava, ul. Pavlovova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Zábřeh

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme družstevní garáž v Ostravě, která se nachází v klidné části města. Podlaha garáže je betonová a nachází se v přízemí dvoupatrového domu. Garáž má 16 m2 a je v ní napojena elektřina. Velmi dobrá dostupnost od MHD. Více informací u makléře, doporučujeme...

Prodej, garáž, Ostrava - Hrabůvka, ul. Krestova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Hrabůvka

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej garáže o celkové ploše 20 m2 v klidné části města Ostravě - Hrabůvce. Jedná se o novější garáž v osobním vlastnictví, vybavenou dveřmi na dálkové ovládání. Více podrobnějších informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, garáž, 21 m2, Ostrava, ul. Spodní

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Moravská Ostrava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám ke koupi zděnou garáž se zavedenou elektřinou s vlastními elektrickými hodinami. Vrata jsou plechová, zateplená a jsou opatřena čtyřmi zámky. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Prodej chaty Dolní Lhota u Opavy, chata Dolní Lhota

Zařazení: prodej chalupy Ostrava-město, Horní Lhota

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme Vám k prodeji chatu o velikosti 3+1, v Horní Lhotě u Ostravy. Chata se nachází v těsné blízkosti Vaňkova kopce. Velikost pozemku na kterém se chata nachází je 1163m2. Chata je zděná a je vystavěna na tři patra bez podsklepení. Ve spodní části...

Prodej garáže ul.Občanská, Ostrava

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Slezská Ostrava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme exkluzivně k prodeji garáž o zastavěné ploše 20m2 ve vyhledávané lokalitě Slezské Ostravy na ul.Občanská. Garáž je v patrové zástavbě garáží ve vilové čtvrti, je suchá bez známek vlhkosti a je do ní zavedena el.energie. Vjezd je chráněn původními...

Prodej, garáž, 24 m2, Ostrava, ul. Arbesova

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Přívoz

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v Ostravě - Přívoze o velikosti 24 m2. Do garáže je přiveden elektrický proud 230 V. Vrata jsou opatřena dvojitým zámkem. Pro více informací, neváhejte kontaktovat makléře.

Prodej, garáž, 25 m2, Ostrava, ul. U Kotelny

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Hrabová

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v družstevním vlastnictví o velikosti 25 m2 v lokalitě Ostrava - Hrabová. Garáž je suchá, s připojením elektřiny. Bezpečnost zajišťují plechová vrata se 2 zámky. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

Sleva 17%
180 000,- Kč
150 000,- Kč

Prodej, garáž, 21 m2, Ostrava - Hrabová, ul. U Kotelny

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Hrabová

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž v městské části Ostrava - Hrabová. Garáž je velmi prostorná a v dobrém stavu. Není zde elektřina. Garáž má novou střechu, a zámek. Pozemek, na kterém se garáž nachází, je majetkem města Ostrava. V případě zájmu...

Prodej, chata, Šenov, 81 m²

Zařazení: prodej chaty Ostrava-město, Šenov

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej celoroční chaty 3+KK s číslem evidečním, zatepleno, plastová okna, Šenov Nabízím Vám na prodej celoroční chatu 3+KK s číslem evidenčním, která je po částečné rekonstrukci. Plastová okna, zateplení štítu. Jedná se o chatu, která je v součastné...

Sleva 7%
1 290 000,- Kč
1 199 000,- Kč

Prodej, garáž, 20 m2, Ostrava, ul. Na Hrázkách

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Radvanice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž, 20 m2 v městské části Ostrava - Radvanice v těsném sousedství autoservisu. Stav garáže je velmi dobrý. Garáž je vybavena elektrickými bezpečnostními vraty, novou střechou a pevnou betonovou podlahou. Pozemek, na kterém se...

Prodej, garáž, Ostrava, ul. Prokopská

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Slezská Ostrava

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme garáž po rekonstrukci ve Slezské Ostravě v klidné lokalitě. garáž je s elektřinou tudíž je uvnitř i osvětlení. Doporučujeme prohlídku a víc informací u makléře.

Sleva 6%
110 000,- Kč
103 000,- Kč

Prodej, garáž, Ostrava, 25 m²

Zařazení: prodej garáže Ostrava-Hrušov

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji garáž v Ostravě Hrušově v blízkostí ulice Vývozní. Rozměr garáže je 3.1 m x 6.3 m, strop 2.3 m, vjezd vrat 2.3 m x 2 m. Garáž je v osobním vlastnictví, pozemek městský. Vhodná je k drobným opravám automobilu a uskladnění...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ostrava z celkového počtu 41.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ostrava se nachází v Moravskoslezském kraji. Jeho rozloha je 331,5 km2. Počet obyvatel okresu činí 342 tisíc a na 1 km2 připadá 1031 obyvatel. Ostrava-město se skládá ze 13 obcí, ze kterých májí 4 statut města. Územím protéká řeka Odra s přítoky Opavou,Ostravicí a nachází se zde CHKO Poodří.