0

Prodej ostatních nemovitostí Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Plzeň. Celkem 11 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (11)

Prodej, garáž, 12 m², Plzeň, ul. Tomanova

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Jižní Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme vám prodej garážového stání, které se nachází v zajímavé lokalitě v Plzni - Jižním Předměstí, ul. Tomanova. Nemovitost o výměře 12 m2 je situována v 2. podzemním podlaží budovy. Velkým plusem je možnost využití myčky nebo opravné rampy. V blízké...

Prodej, garáž, 17 m2, Plzeň

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Východní Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Prodám garáž v Plzni ve Skladové ulici na Slovanech. Garáž má výměru 17 m2 a nachází se v oploceném areálu garáží. Přístup ke garážím je přes telefonem ovládanou bránu. Garáž je suchá s odvětráváním. Je zde zavedena elektřina. V areálu je soukromá autodílna...

Sleva 2%
320 000,- Kč
315 000,- Kč

Prodej garáže 18 m2 na vlastním pozemku v centru města Plzně

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Plzeň 3

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji garáž o výměře 18m2 v centru města Plzně v Pařížské ulici. Garáž je čistá, suchá, vyklizená a vymalovaná. Má křídlová plechová vrata, stojí na vlastním pozemku, disponuje elektřinou a je ihned k dispozici... Forma vytápění: Není.

Prodej, chata, Plzeň, 27 m²

Zařazení: prodej chaty Plzeň-Skvrňany

Stav nemovitosti: dobrý

Naše společnost vám zprostředkuje prodej dřevěné, podsklepené chaty v zahrádkářské kolonii v Plzni ve Skvňanech. Chata slouží jako zahradní domek na pronajatém pozemku v zahrádkářské kolonii na okraji Plzně, směr Křimice. Na pozemku je vybudovaná užitková...

Prodej, garáž, 19 m², Plzeň, ul. Ke Karlovu

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Skvrňany

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím k prodeji řadovou garáž v Plzni, ul. Ke Karlovu. Garáž 19m2. Podlaha je betonová, železná zamykací vrata. Garáž je v uzamčeném areálu. V garáži není zavedená elektrika, ale možno zažádat a dodělat.

Prodej, garáž, 18 m², Plzeň, ul. Lobezská

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Východní Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme vám k prodeji zděnou řadovou garáž o výměře 18 m2 v ulici Lobezská v Plzni. V garáži je zavedena elektřina. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej, garáž, 18 m², Plzeň, ul. Univerzitní

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Jižní Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v ulici Univerzitní v Plzni. Garáž je cihlová, uzavíratelná vraty, s přívodem elektrické energie (zásuvka, osvětlení). Celý areál je uzavíratelný závorou a uzamykatelný. Nemovitost stojí na pozemku ČR, který lze odkoupit do OV,...

Sleva 7%
290 000,- Kč
270 000,- Kč

Prodej, garáž, OV, 20 m², Plzeň

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Skvrňany

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže v osobním vlastnictví v Plzni ul. Univerzitní o celkové velikosti 20 m2. Garáž napojena na elektřinu 220W. Veškerá občanská vybavenost ve městě Plzeň. Doporučujeme prohlídku s financováním vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Prodej, garáž, 22 m², Plzeň, ul. Lobezská

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Lobzy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné řadové garáže o výměře 22 m², která se nachází v Lobezské ulici v Plzni v Lobzích. Bližší info v RK.

Sleva 5%
285 000,- Kč
270 000,- Kč

Prodej garáže 20 m2 Doubravka

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Severní Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Hledáte garáž na Doubravce - Plzeň? Nabízíme exkluzivně k prodeji garáž 20 m2 s el. energií. Garáž se nachází u ulice Jateční, Plzeň Doubravka. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti.

Prodej, garáž, 18 m², Plzeň - Bukovec, ul. Klidná

Zařazení: prodej garáže Plzeň-Bukovec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž 18 m v Plzni Bukovci v garážovém areálu Plzni-Bukovci. Garáž má opravenou střechu, betonovou podlahu, plechové dveře. Dále má garáž vlastní elektroměr, elektřina 220 V (roční poplatek 500 Kč + spotřebované kW). Dostupnost...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Plzeň z celkového počtu 11.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.