0

Prodej ostatních nemovitostí Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Praha-východ. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chata, Zdiby, 13 m²

Zařazení: prodej chaty Zdiby Zdiby

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme chatu na vlastním pozemku o výměře cca 375 m2. Na pozemku aktuálně stojí chata a půdorysné ploše 13 m2, kterou lze dle územního plánu rozšířit na cca 25 m2. Chata je ve stavu před rekonstrukcí. K objektu je přivedena elektřina. Na...

Prodej, chata, Klokočná, 45 m²

Zařazení: prodej chaty Klokočná Klokočná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej chaty s kůlnou o celkové rozloze 45m², na pozemku o rozloze 1 480m² v obci Klokočná. Jedná se o chatu, která je napojená na obecní vodovod, vlastní kopanou studnu a el. přípojku. Pozemek je rovinatý, slunný, orientovaný...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.