0

Prodej ostatních nemovitostí Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Praha-západ. Celkem 7 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (7)

Zděná chata na vlastním oploceném pozemku 463 m2 v Petrově, osada Kon-Tiki

Zařazení: prodej chaty Petrov Petrov

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou částečně podsklepenou chatu vhodnou k rekonstrukci, postavenou na vlastním oploceném mírně svažitém pozemku s trvalými porosty o výměře 463 m2 v obci Petrov. Zděná chata z konce 50. let minulého století je postavena...

Prodej, chata, Vrané nad Vltavou, 28 m²

Zařazení: prodej chaty Vrané nad Vltavou Vrané nad Vltavou

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivní nabídka prodeje rekreační celodřevené nepodsklepené chatky s ev. č. o velikosti 28m2 na pozemku 728m2. Chata je umístěna v rekreační oblasti Vrané nad Vltavou přístupné po štěrkové cestě. Je tvořena dvěma místnostmi. Na pozemku je vlastní...

Prodej nebytového prostoru, Dolní Břežany

Zařazení: prodej ch nemovitostí Dolní Břežany Dolní Břežany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji nebytový prostor o rozloze 4.6m2, nacházející se v prvním nadzemním podlaží cihlového domu, na adrese Ke Kapličce 469, Dolní Břežany, Praha- západ. Pro Více informací a domluvení prohlídky, prosím kontaktujte makléře.

Prodej garážového stání, Donlí Břežany

Zařazení: prodej Dolní Břežany Dolní Břežany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji garážové stání, nacházející se ve druhém nadzemním podlaží bytového domu, na adrese Ke Kpaličce 469, v obci Dolní Břežany, Praha- západ. Pro více informací a domluvení prohlídky, prosím kontaktujte makléře.

Prodej, chata, Psáry, 18 m²

Zařazení: prodej chaty Psáry

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící chatu v dispozici 2+kk o zastavěné ploše 18m2 na pozemku 852m2 v obci Psáry, vzdálené 25min. od centra Prahy. Dřevěná chata na zděných základech určená k rekonstrukci, stojí na svažitém,...

Parkovací stání - Jinočany,PrahaZápad

Zařazení: prodej ch nemovitostí Jinočany Jinočany

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji parkovací stání před viladomem v ulici Za devítkou v obci Jinočany(Praha-západ). O cenně možno jednat.

Prodej chaty 3+1 v Masečíně - Štěchovice, chata 3+1 Masečín

Zařazení: prodej chaty Štěchovice Masečín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exklusivně Vám nabízíme velice udržovanou chatu 3+1 v Masečíně, obklopenou stromy a nedotčenou přírodou, na oploceném pozemku (2323 m2). Nemovitost je umístěna v horní části pozemku, ke kterému vede zpevněná a dostatečně bezpečná komunikace. Vzrostlé...

Sleva 12%
3 990 000,- Kč
3 499 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 7.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.