0

Prodej ostatních nemovitostí Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Tábor. Celkem 6 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (6)

Prodej garáže 18 m2, Tábor - Sídliště nad Lužnicí

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž nacházející se v parkovacím domě na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře. Její celková výměra činí 18 m2 a je situována v přízemí parkovacího domu. Zde je zavedena společná elektřina 230 V, která se platí každý rok částkou cca 600,-...

Sleva 8%
315 000,- Kč
290 000,- Kč

Prodej, garáž, Tábor, ul. Angela Kančeva

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zděná řadová garáž v Táboře, lokalita na Kopečku, CP 18 m2, v osobním vlastnictví. Garáž je suchá, udržovaná, ve velmi dobrém stavu. Zavedena elektřina 220 V. Garážová vrata plechová, otevírající. Příjezd po obecní komunikaci. K dispozici ihned.

Prodej, garáž, Tábor, ul. Moskevská

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej vrchní zděné patrové garáže o PP 18 m2. Elektřina 220 V s vlastním elektroměrem, k dispozici ještě úložný prostor na půdičce. Příjezd po obecní komunikaci. Více v RK.

Prodej, chata, Nasavrky, 40 m²

Zařazení: prodej chaty Tábor, Nasavrky

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují prodej útulné chaty, která je součastí chatové osady v obci Nasavrky, okr. Tábor. Chata se nachází na samém konci kolonie nedaleko rybníka s možností rybaření, pozemekje ohraničen živým plotem, tak že zajištuje dostatek soukromí....

650 000,- Kč
Nová

Prodej, garáž, Tábor

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej zděné řadové garáže o CP 18 m2 v Klokotech, lokalita Kalová Pole. Garáž je suchá se zavedenou elektřinou 220/380 V - odpočtový elektroměr, v roce 2010 nová střešní krytina. Příjezd po obecní komunikaci.

Prodej podsklepené garáže 18m2 - ul. Ústecká, Tábor

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o výměře 18m2 nacházející se v centru Tábora v ulici Ústecká. Garáž se nachází v mírném kopci a je celá podsklepená, sklepní prostor je momentálně využíván z části jako dílna 14m2 a z části sklep na uskladnění ovoce 4m2. Elektřina...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.