0

Prodej ostatních nemovitostí Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Třebíč. Celkem 5 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Prodej chaty s pozemkem CP 57m2, rekreační objekt v údolí řeky Oslavy, Náměšť nad Oslavou

Zařazení: prodej chaty Třebíč, Náměšť nad Oslavou

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji částečně podsklepený a zateplený rekreační objekt, s číslem evidenčním, nad údolím řeky Oslavy, řeka 50m od objektu. Dispozice 1+1.Kamenná podezdívka, část chaty cihlová+dřevěná.Střecha pozinkovaný plech.Komín-zděný,...

720 000,- Kč
Nová

Prodej chaty v Opatově, Podej chata Opatov

Zařazení: prodej chaty Třebíč, Opatov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím prodej chaty v Opatově. Chata se nachází na okraji vesnice, jižní svah. Jedná se o klidné místo. Celková plocha je 782m2. Je zde zavedena elektřina. V případě prohlídky mě kontaktujte.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Koupim (si pronajmu) garáž v Moravských Budějovicích

Zařazení: prodej garáže Třebíč, Moravské Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Koupím (popř. si pronajmu) garáž v Moravských Budějovicích - v severní části města, nejlépe v lokalitě Mexiko.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej chaty v Jaroměřicích nad Rokytnou, chata v Jaroměřicích nad Rokytnou

Zařazení: prodej chaty Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Stav nemovitosti: velmi dobrý

V zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji chatu v zahradní kolonii Na Bydliskách v Jaroměřicích nad Rokytnou. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 518 m2. Pozemek je oplocený z větší části zatravněný a osázený vzrostlými tújemi ,které zajišťují...

Prodej, chata, Rokytnice nad Rokytnou Rokytnice nad Rokytnou, 25 m²

Zařazení: prodej chaty Třebíč, Rokytnice nad Rokytnou Rokytnice nad Rokytnou

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej chata 1+kk, 42 m2, Rokytnice na Rokytnou Ve výhradním zastoupení nabízíme na prodej chatu v katastrálním území Rokytnice nad Rokytnou, okres Třebíč. Nemovitost se nachází v krásné chatařské lokalitě blízko obce Kojetice, zhruba 11 km od centra...

Sleva 11%
660 000,- Kč
589 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Třebíč z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.