0

Prodej ostatních nemovitostí Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Ústí nad Orlicí. Celkem 6 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (6)

Prodej, Garáž, Ústí nad Orlicí

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Orlicí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o celkové ploše 20 m2, která se nachází v Ústí nad Orlicí, Oldřichovice. V garáži je zavedena elektřina. Po dohodě lze dodělat příčku. Garáž je v osobním vlastnictví. Více informací v RK

Prodej, chata, Lubník, 100 m²

Zařazení: prodej chaty Ústí nad Orlicí, Lubník

Stav nemovitosti: k demolici

Nabízíme k prodeji velmi starý dům, vhodný k demolici s pěkným pozemkem na výstavbu. Dům se nachází v části obce Lubník a je ve špatném stavu. Přijďte na obhlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79868.

Prodej, chalupa, Stradouň, 62 m²

Zařazení: prodej chalupy Ústí nad Orlicí, Stradouň

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji dům v obci Stradouň, 10 km od Vysokého Mýta. Dům sestává ze vstupní chodby, koupelny, kuchyně, ložnice, pokoje (nutná rekonstrukce roubení) a v podkroví jsou další dva pokoje na dokončení. Topí se kamny na tuhá paliva v kuchyni. Ohřev...

Prodej, garáž, 21 m2, Ústí nad Orlicí, ul. v Lukách

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Orlicí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji zděnou řádovou garáž v Ústí nad Orlicí, zavedena samostatně elektřina 230 V, o celkové ploše 21 m2, betonová podlaha, strop panel, zánovní plechová krytina. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

Sleva 4%
265 000,- Kč
255 000,- Kč

Prodej chaty 5+kk s terasou, saunou a zahradou, Horní Orlice (Dolní Morava)

Zařazení: prodej chaty Ústí nad Orlicí, Červená Voda

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme vybavenou chatu 5+kk s terasou, saunou a zahradou v Obci Horní Orlice v oblasti Dolní Morava. Chata je vhodná jak pro rodinné využití k rekreaci či bydlení, tak jako zajímavá investice - 4 roky zaběhnutého pronájmu, s...

Prodej, garáž 19 m2, Ústí nad Orlicí - Hylváty

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Orlicí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o CP 19 m2 v Ústí nad Orlicí - Hylváty. Garáž je po rekonstrukci včetně výmalby, izolace, nové podlahy a opravy garážových vrat. Do garáže je také zavedena elektřina 230V. Více informací u makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.