0

Prodej ostatních nemovitostí Vyškov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Vyškov. Celkem 3 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Vyškov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Chata se zahradou Slavkov u Brna

Zařazení: prodej chaty Vyškov, Slavkov u Brna

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme novou chatu se zahradou ve vyhledávané lokalitě nad Slavkovem. Chata má rozměry 3,5x5,5m. Je vybavena dvěma postelemi, menší kuchyňkou, umyvadlem, splachovacím WC. Užitková voda je čerpána z nádrže, která je napojena...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej garáže v Dědicích u Vyškova, prodej garáž Vyškov - Dědice

Zařazení: prodej garáže Vyškov

Stav nemovitosti: dobrý

Garáž Vyškov-Dědice. Nabízíme vám k prodeji Garáž v Dědicích u Vyškova (na Kozině) o výměře 18m2. Garáž stojí na vlastním pozemku. Elektřina je zde zavedena. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Prodej chaty 36 m² s pozemkem 1320 m² v Bučovicích, prodej chata Bučovice

Zařazení: prodej chaty Vyškov, Bučovice

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Krásna zahrada s chatou v Bučovicích! Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme chatu s pozemkem v exkluzivní lokalitě v Bučovicích - Jižní svahy. Zděna chata o výměre 36 m² je v původním, ale plně funkčním stavu. Samotna zahrada velikosti 1320 m² je...

Sleva 11%
395 000,- Kč
350 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Vyškov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vyškov leží ve východní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí se Zlínským krajem a na severu s Olomouckým krajem. Rozloha okresu činí 876 km2. Povrch je poměrně členitý, a severozápadě leží Drahanská vrchovina a na jihu je Ždánický les. Nejvyšším bodem je vrch Kodál s nadmořskou výškou 600 metrů. Územím protéká řeka Litava s přítokem Rakovec. Počet obyvatel v okrese Vyškov je 89 tisíc a na 1 km2 připadá 102 obyvatel. Z celkového počtu 80 obcí má 5 obcí statut města. K historickým památkám okresu patří torzo rotundy v Pustiměři, zámek ve Vyškově, zámek v Račicích a zámek ve Slavkově u Brna.