0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Stavební pozemek, 2156 m², Běšiny - Úloh, okr. Klatovy

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Běšiny

Plocha pozemku: 2156m2

Nabízíme k prodeji nádherný a zajímavý stavební pozemek s krásným výhledem na předhůří Šumavy o rozloze 2156 m² . Pozemek je podle stávajícího územního plánu pro obec Běšiny určený k výstavbě rodinných domů. Pozemek se nachází na velmi klidném a tichém...

Prodej, stavební pozemek, 1662 m2, Běšiny

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Běšiny

Plocha pozemku: 1662m2

Prodej stavební parcely 1662 m2 v obci Běšiny. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Příjezd k pozemku je obecní. Pozemek se nachází v klidné části obce je vhodný k výstavbě rodinného domu s prostornou zahradou. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, stavební pozemek, 2156m2, Běšiny

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Běšiny

Plocha pozemku: 2156m2

Prodej stavebního pozemku o rozloze 2 156m2 v krásném prostředí Šumavy - nedaleko Běšin u Klatov. Jedná se o polosamotu. Přístup k pozemku je po obecní cestě, IS - voda a elektřina na hranici pozemku. Doporučuji prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: