0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Zemědělské pozemky k.ú. Běštín k prodeji

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Běštín

Plocha pozemku: 5694m2

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v katastrálním území Běštín. K prodeji je spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální poloviny (1/2), když podílu odpovídá výměra 5.694 m2. Pozemky tvoří dva celky a jsou částečně přístupné z komunikace. Tyto pozemky...

Prodej, louky, 5824 m2, Běštín

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Běštín

Plocha pozemku: 5824m2

Prodej pozemků o ploše 5824 m2. Pozemky jsou na krásném místě u lesa a s výhledem do krajiny. Elektřina v dosahu. Pozemky jsou vedeny jako trvalý travní porost, nejsou tedy v současné době stavební. Investice do budoucna.

Prodej, pozemek, 3 582 m2, Běštín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Běštín

Plocha pozemku: 3582m2

Prodej pozemku určeného k výstavbě o celkové ploše 3582 m2 v Běštíně. IS - elektřina na okraji pozemku, nutno vybudovat studnu. Kanalizace není, možnost požádat obec o dotaci na vybudování čističky. Rovinatý pozemek se nachází na okraji obce se zpevněným...

Prodej, pozemky, 2332 m2, Běštín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Běštín

Plocha pozemku: 2332m2

Prodej pozemků o celkové ploše 2.332 m2 v klidné části obce Běštín, okr. Beroun. Pozemky se nachází v lokalitě Brdských lesů, pod Plešivcem. Více informací u makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: