0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, zahrada, Bratrušov, 422 m²

Zařazení: prodej pozemků zahrada Bratrušov

Plocha zahrady: 422m2

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Bratrušov . Zahrada o výměře 422 m2 je přístupná z obecní komunikace , je položena v mírném svahu , v klidné části obce Bratrušov. Na zahradě několik ovocných stromů, jinak zatravněná. Obec Bratrušov dobře dostupná...

Prodej, pozemek, 2500 m2, Bratrušov

Zařazení: prodej pozemků Bratrušov

Plocha pozemku: 2500m2

Nabízíme k prodeji pozemek na začátku obce Bratrušov, 3 km od Šumperka o celkové rozloze 2.500 m2. Pozemek se nachází na krásném slunném místě. Atraktivní poloha se sluncem po celý den k možnosti stavby částečného hospodářského stavení.

Prodej, pozemek, Bratrušov, 561 m2

Zařazení: prodej pozemků zahrada Bratrušov

Plocha zahrady: 561m2

Nabízíme pozemek v Bratrušově. O velikosti 561 m2. Možnost dokoupit přilehlý pozemek o velikosti 302 m2. Jedná se o pěknou lokalitu v blízkosti města Šumperk. Další informace v RK. Financování zajistíme.

Prodej, pozemek, Bratrušov, 302 m2

Zařazení: prodej pozemků zahrada Bratrušov

Plocha zahrady: 302m2

Nabízíme pozemek v Bratrušově. O velikosti 302 m2. Možnost dokoupit přilehlý pozemek o velikosti 561 m2. Jedná se o pěknou lokalitu v blízkosti města Šumperk. Další informace v RK. Financování zajistíme.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu